+420 493 532 784

Volejte Po-Pá 9 - 17 hod.

Dětský pokoj, vzpomeňte si když jste byli děti....a co jste si přáli.

Dětský pokoj tvoří svět a fantazii dětí... Stačí vybrat z naší nabídky...Splňte fantazii a sen pro vaše ratolesti , dejte jim prostor, kde budou sami sebou.

Snažili jsme se o to, abychom Vám nabídli co nejlepší sortiment pro vaše děti a inspirovali nabídkou jednoduchého, ale praktického nábytku, který bude nadčasový a ideálně poroste spolu s vašimi dětmi. Prohlédněte si naší nabídku....patrové postele, postýlky, válendy, šatních skříní, knihovny, komody, regály, poličeky, stolů a dětských židlý - a ještě něco důležitého?

5 bodů pro Vás:

1. Bezpečnost 

Šatní skříně by měly mít dostatečnou stabilitu a v nejlepším případě by měly být přišroubovány ke zdi, aby je dítě během divoké hry nemohlo na sebe převrhnout.

Patrové postele je zas nutné vybavit boční zábranou proti pádu a bezpečnými schůdky či žebříkem.

2. Pokoj a zóny

I v malém prostoru dětského pokoje se dají dělat zázraky. Navrhujeme rozvrhnout pokoj tak, aby vzniklo několik zón. Pokoj by měl mít ideálně 3 hlavní části – na hraní, na učení a na odpočinek. S postupným dospíváním Vašeho dítěte lze dětský pokoj rozšiřovat.

3. Zdravý spánek

Kvalitní spánek je pro dítě je Vaším důležitým výběrem dětské postele, matrace i roštu. Základem je správná podpěra páteře. Jestliže je páteř dítěte v nesprávné poloze, a to nejen ve spánku, může se u dětí pak vyvíjet špatně. PROTO PROSÍM NEŠETŘETE NA VÝBĚRU MATRACE A ROŠTU. 

4. Jaké doplňky vybrat?

Pokud si zvolite neutrální design nábytku a má sloužit dítěti několik let, je nutné vybrat vhodné doplňky. U malých děti oživíte pokoj např... barevné samolepky, polštáře,plakáty.

Řešení...Je vhodné umístit do pokoje nástěnky a tabule, kde si bude Vaše ditě rádo tvořit. 

5. Systémy dětské pokoje

Jak zařídit dětský pokoj tak, aby vyhovoval potřebám a přáním dětí, jsou modulární systémy neboli celé kolekce nábytku. Jejich výhodou je, že si můžete poskládat pokoj dle vašich představ z různých prvků. Všechny jsou navíc ze stejného materiálu ve stejné barvě i designu.

 

1 2 3

Zaregistrujte svůj e-mail a budeme Vás informovat o novinkách a akcích.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace.